MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8597002
*
nr 859 7002
Stolar
4 st, "Kayson" Dinett City, Milwaukee Wisconsin, 60-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:44:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 14:26:11
1
Vinnande bud
11/11 19:39:55
2
800 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar milwaukee wisconsin stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:10
-
7360 Emmafåtöljer
Ett par, blå velourklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:59
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:06
-
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:39
-
8006 Fåtölj
Lady by Homeline
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:19
-
7016 Fåtölj
omklädd
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:59
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7002
Stolar
4 st, "Kayson" Dinett City, Milwaukee Wisconsin, 60-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 14:26:11 | 1 | Vinnande bud |
11/11 19:39:55 | 2 | 800 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar milwaukee wisconsin stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:10 -
7360 Emmafåtöljer
Ett par, blå velourklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:59 -
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:06
-
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:39 -
8006 Fåtölj
Lady by Homeline
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:19 -
7016 Fåtölj
omklädd
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:59